top of page

כל מה שתרצו לדעת על...

שאלות ותשובות

 • מה זה אומר סדנת און ליין?
  הסדנא מועברת בצורה דיגיטלית, ב 23 סרטונים קצרים ממוקדים ומעשיים שאת מקבלת לצפייה ע"י קישור לאחר התשלום
 • איך יהיה לי זמן ללמוד את הסדנא, אם אני מרגישה שאין לי זמן?"
  כל 23 הסרטונים הם קצרים, ממוקדים ומעשיים ביחד הם 50 דק מזוקקות של כל מה שאת צריכה לדעת,כדי להספיק את מה שחשוב ושיהיה לך יותר זמן לעצמך. תוכלי להקשיב ולצפות בסרטוני הסדנא בזמן: הדחת כלים, קיפול כביסה, הליכה בפארק,נסיעה ונהיגה = רווח כפול של זמן.
 • מה עדיף לי סדנא פרונטלית או דיגיטלית?
  2 האפשרויות קיימות אצלי. 2 הסדנאות בנויות מאותו תוכן ואותם תרגולים. הסדנא הדיגיטלית נועדה לנשים שרוצות את השינוי ולא מוצאות את הזמן שכרוך בסדנא פרונטלית. (3 מפגשים קבוצתיים+מפגש אישי אחד+הגעה אליי וחזרה). מתלבטת? צרי קשר ואעזור לך להחליט. הנייד שלי: 052-2501185
 • "כבר קיבלתי מלא כלים לניהול זמן בכל מיני סדנאות ואני לא מצליחה ליישם״...""
  אז מה את נכנעת למצב הקיים? לדעתי לא נולדנו בשביל לסבול. הכלים שאני מלמדת הם כלים פשוטים וכל אחת יכולה לעבוד איתם. אני ממליצה בכל פעם לעבוד עם כלי אחד עד לתרגול הדרגתי ומלא של כל הכלים. מלבד זאת אני מודעת לקושי לעבוד עם כלים כאשר הדפוסים שלנו חזקים מהם וגם זה מקבל מענה בסדנא הדיגיטלית ע"י השיטה שרבות עשו שינוי בזכותה: שילוב של עומק ופרקטיקה.אני עומדת לרשותך בכל אמצעי תקשורת ומאפשרת לכל אחת מענה לכל קושי שיעלה מתוך התרגול גם בקבוצה סגורה וסודית בפייסבוק.
 • אם אתקשה ממש לשבת ולצפות בסרטונים?
  זו שאלה שעולה לרוב ממי שיש לה קושי בהתנהלות היומיומית...... את לא לבד ואני אומרת הסירי דאגה משום שאני כאן לתמוך בך ולהניע אותך לפעולה, על זה נבנה תהליך אימון אישי. בהתחלה המחויבות היא כלפי המאמנ/ת ואז נבנית בתוכך, בעיקר שאת כבר נהנית מתוצאות התהליך. בנוסף כל נרשמות הסדנא נכנסות לקבוצה סודית וסגורה בפייסבוק וגם שם יהיו תרגולים שיניעו אותך לפעולה ותהני מכוחה של קבוצה בהנעה לפעולה.
 • איך בא לביטוי הליווי שלך את המשתתפות?
  ראשית אני מאפשרת סיוע אישי טלפוני שלי למי שמתקשה בתהליך הרישום הראשוני לסדנא. אני מאפשרת לתקשר איתי בכל שלב של תרגול הסדנא בקבוצה, בכל אמצעי תקשורת: טלפונית,דרך מייל או צ'ט. אני דואגת לכתוב לכל משתתפות המחזור תזכורת טלפונית אישית בכל שבוע על התחלת תרגול של כל חלק וכן בהמשך תזכורת לביצוע המשימות. אני עונה באופן אישי לכל משתתפת לשאלות,שיתופים,התייעצות. אני מאפשרת ליווי תחת המטריה האימונית שלי לאורך חודש מהתחלת התרגול.
 • איך זה עובד?
  אז ככה: מרגע רכישת הסדנא תקבלי לינק והסבר איך להגיע לצפייה בסרטונים ומרגע זה כל 23 הסרטונים פתוחים עבורך לצפייה. עם זאת אני ממליצה להתחיל את הלמידה והתרגול עם כל מחזור שנפתח גם בקבוצת הפייסבוק הסודית והסגורה. בכל שבוע נעסוק בקבוצה בחלק מסויים של הסדנא, לפי הסדר. אני אעלה תרגולים נוספים ויתאפשר דיאלוג ושיתוף בין חברות הקבוצה ועימי. אני ממליצה להקדיש לכל חלק למידה ואימון של שבוע לפחות כך תתאפשר למידה הדרגתית ומעמיקה שיסייעו בהפנמת הכלים ולעשיית השינוי לו את מייחלת.
 • מה עוד חשוב שאדע?
  שהסדנא כוללת גם 3 סרטוני בונוסים מהמקצועניות בתחומים נושקים ומשפיעים על ניהול זמן: הדרכה הורית,סטיילינג ופאנג שוואי.
 • לכמה זמן הסרטונים עומדים לרשותי?
  הסרטונים שלך לתמיד מרגע הרכישה. אני מודעת לכך שישנן סדנאות שמגבילות בזמן לשימוש בסרטונים, לא בסדנא שלי. אני רוצה שהסרטונים יעמדו לרשותך מתי שתרצי ותבחרי, במיוחד שתרגישי שאת יוצאת מהמסגרת וזקוקה שוב ללמידה ותזכורת, הסרטונים יהיו שם בשבילך.
 • מה אם לא אהיה מרוצה?
  תוכלי לקבל החזר כספי מלא על הסדנא תוך 24 שעות מרגע הרכישה, לאחר שיחה טלפונית עימי.
 • למי מיועדת הסדנא?
  הסדנא מיועדת לנשים,גברים,נוער וצעירים שמעוניינים לעשות שינוי/שיפור/שידרוג בכל מה שקשור להתנהלות היומיומית שלהם מהעומק לפרקטיקה. מי שחשים שנושא ניהול הזמן מאתגר עבורם.
 • בכמה מפגשים מתקיימת הסדנא?
  הסדנא בנויה מ 3 מפגשים קבוצתיים בכל שבוע (עד 8 משתתפות/ים) ומפגש בונוס אישי איתי עם סיום הסדנא.
 • מדוע הסדנא בנויה בצורה זו?
  הסדנא היא אימונית, ז"א שבין מפגש למפגש כל משתתפ/ת בסדנא מקבלים מימני תרגול המותאם באופן ספציפי לקושי שלהם בניהול זמן. בפועל זה יוצא שאתם נמצאים תחת המטריה האימונית שלי כחודש וחצי (עד סיום המפגש האישי) וזה מגביר את הסיכוי להטמעת השינוי לאורח חייכם.
 • מה לומדים בסדנא?
  הסדנא מכילה את כל מה שחשוב שתדעו על ניהול זמן, כדי לעשות את השינוי בדרך הפשוטה ביותר. ראשית נבין את הבסיס לניהול זמן, מה שאני קוראת לו הפסיכולוגיה והפילוסופיה לניהול זמן. זה החלק המשמעותי שמכין אותנו לחלק הפרקטי שהוא החלק הבא שמורכב מארגז כלים פשוטים יומיומיים ליצירת מסגרת מאפשרת וגמישה. לבסוף נלמד את הנלווים לניהול זמן – כל מה שמשפיע על ניהול הזמן שלנו,אך איננו לוקחים אותו בחשבון בתכנון ניהול הזמן. נלמד את המשמעות של יצירת "קטגוריית ה fun" בתוך הלו"ז שלנו.
 • האם הסדנא מעורבת גברים ונשים?
  אפשר כן, אך אני בודקת באופן אישי עם כל משתתפ/ת את העדפתם ומשתדלת לעשות התאמה.
 • היכן מתקיימת הסדנא?
  ישנן מס' אופציות: אצלי בהרצליה, בכל מקום בארץ אליו תזמינו אותי ותארגנו מקום ולפחות קבוצה של 5 משתתפות/ים כולל אתכם (העלות נקבעת בהתאם למס' המשתתפות/ים והמיקום), ראו סדנת טיימינג VIP. אופציה נוספת : אותה סדנא מועברת דרך סרטונים קצרים וממוקדים הכוללים ליווי אישי שלי לכל משתתפת ותרגול קבוצתי, ראו סדנת טיימינג דיגיטלית.
 • כיצד התקשורת איתך בין המפגשים?
  מאחר ואני מאמינה שהאימון והתרגול המשמעותי קורה בין המפגשים, אני מאפשרת לתקשר איתי בתאום בכל אמצעי תקשורת בין המפגשים: לשאלות,שיתוף,עדכון והתיעצות.
 • כמה פגישות יש בתהליך?
  ישנם מס' מסלולי אימון איתי. התהליך הקצר ביותר כולל 5 פגישות, כל פגישה כשעה. הפגישות מתקיימות פעם בשבוע עד 10 ימים. (ראו פירוט המסלולים)
 • למי מיועדים התהליכים האישיים?
  התהליכים מיועדים לנשים,גברים,נוער וצעירים שרוצים לעשות שינוי מעמיק בהתנהלות היומיומית שלהם וליצור איכות חיים מיטבית.
 • מה קורה בין הפגישות?
  חלק מהותי מהאימון הוא התרגול שאני נותנת לכל מתאמן/ת בהתאמה אישית לביצוע בין המפגשים. בשל כך אני מאפשרת לתקשר איתי בתאום בכל אמצעי תקשורת בין המפגשים לשם:עדכון,יעוץ,שיתוף,עידוד ושאלות.
 • מה הכלים בהם את משתמשת?
  הכלי העיקרי איתו אני מאמנת הוא: שאילת שאלות במטרה לכוון את המתאמן/ת לחקירה פנימית ומציאת התשובות המדויקות להם. בנוסף אני משתמשת בטכניקות: הרפייה ודמיון כדי לעקוף את השכל, כתיבה, תנועה, קלפים.
 • האם את מאמנת לפי מודל מסויים?
  בהחלט. אחרי שנות נסיון רבות,חקירה ובדיקה מעמיקה והמון שעות אימון, יצרתי את "מודל משולש הנצחון" - חיבור בין 3 קודקודים: מודעות לדפוסים מקדמים/מעכבים,ארגז כלים פרקטי, אימון ותרגול. שלושת אלה יוצרים את ההצלחה בהטמעת השינוי לחיינו. ראו "מודל משולש הנצחון"
 • האם יש אפשרות להתחיל במסלול אימון ולהמשיך לאחר?
  בהחלט, אני מאפשרת גמישות מלאה בין המסלולים השונים, בהתאם לצורך של המתאמן/ת. כמו כן ניתן לנוע בין שירותיי השונים.
 • מה מקבלים דרך התהליך?
  מיפוי מלא של כל תחומי החיים ובדיקת שביעות הרצון המצויה והראויה, בירור מעמיק לזיהוי דפוסים מעכבים שמתוכם אנחנו מתנהלים ביומיום וקבלת כלים להחלפתם, קבלת ארגז כלים ליצירת מסגרת יומיומית מותאמת אישית ליכולות ולמגבלות המתאמן, הבנה לעומק של נושא ניהול הזמן והשפעתו על תחומי חיינו.

מוזמנים לפגישת הכרות וזיהוי צרכים במתנה 

לפרטים והרשמה 

תודה על הרשמתך אחזור אלייך בהקדם

bottom of page